गुठीचौर आगलागी घटना : शंकास्पद दश जना प्रहरीको नियन्त्रणमा

जुम्ला :  गुठीचौर गाउँपालिकाका विभिन्न ठाउका सातवटा घरमा आगो लागेको थियो । शुक्रबार राति ११ बजे खेदि १ बजे सम्मको समयमा ति घरमा आगोल गाएको हुन सक्ने प्रहरीले बताएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय जुम्लाले शंकास्पद दश जना ब्यक्तिलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । जुम्लाका प्रहरी निरीक्षक धर्मराज जोसीका अनुसार अगालागी भएका संम्बन्धी ठाउका आशंका गरीएका दश जनालाई नियन्त्रणमा लिएको हो । उनले भने,अहिले उनीहरु माथी अनुसन्धान भइरहेको छ । गुठीचौर चारका विभिन्न गाउँका गरि सातवटा घरहरुमा आगो लगाइएको छ ।

त्यस्तै धवलपुर गाउमा दुइ वटा घर ,बाउली गाउँमा एक वटा ,ढुडाखोजमा एक वटा,माथिल्लो देहारजिबुर एक वटा खल्ला वडामा दुई वटा गरी सात वटा घरमा आगो लागइएको प्रहरीले बताएको छ । आगो लगाइएको कुरा थाहा पाउने वित्तिकै जिल्लाबाट प्रहरीको टोली खटाइएको घर्टना स्थालमा गएको थियो ।

सम्बन्धित समाचार