लागुऔषध ब्राउन सुगरसहित चार व्यक्ति पक्राउ

जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतले लागुऔषध ब्राउन सुगरसहित सुर्खेतका चारजना व्यक्तिलाई पक्राउ गरेको छ ।

प्रहरीले बिहीबार सुर्खेत भेरीगंगा नगरपालिका ५ को बबई–नेपालगञ्ज सुर्खेत सडक खण्डमा दुई ग्राम १४० मिलिग्राम लागुऔषध ब्राउन सुगरसहित शंकास्पद चार जनालाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमा वीरेन्द्रनगर नगरपालिका १० सुर्खेतका ३० वर्षीय भरत थापा र ३०सै वर्षका मनोज वि.क, १८ वर्षीय एन.आर.राना र सिम्ता गाउँपालिका १ सुर्खेत निवासी १८ वर्षीय कोमल राना रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेका सूचना अधिकारी एवं प्रहरी नायब उपरीक्षक रामप्रसाद घर्ती मगरले जानकारी दिनुभयो ।

सुर्खेत भेरीगंगा नगरपालिका ५ बबईस्थित नेपालगञ्ज सुर्खेत सडक खण्डमा नेपालगञ्जबाट सुर्खेततर्फ लागुऔषध ब्राउनसुगर ओसारपसार भईरहेको भन्ने विशेष सूचनाको आधारमा जिप्रका.सुर्खेत र ईप्रका छिन्चुबबाट गएको प्रहरीको संयुक्त टोली बबई पुगेको उहाँले बताउनुभयो ।

उनीहरुलाई शंकास्पद अवस्थामा फेला पारी शरीर र झोलामा खानतलासी गर्दा भरत बि.क.ले लगाएको रेनकोटको बाँया गोजीमा दुई पोका र एन.आर.रानाले लगाएको कालो मास्क र पहेलो रंगको झोलाभित्र लुकाईछिपाई राखेको अवस्थामा एक पोका र एक पुरिया गरी जम्मा तीन पोका एक पुरिया लागुऔषध ब्राउन सुगर नापतौल गर्दा दुई ग्राम १४० मिलिग्राम परिमाण भेटिएको उहाँको भनाई छ ।

पक्राउ परेका चारजनाको अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ । त्यस्तै, जबरजस्ती करणी उद्योग र चोरी मुद्दामा विसं.२०७७ फागुन ३ गते सुर्खेत उच्च अदालतबाट नौ वर्ष ३ महिना कैद सजाय र दुई हजार ५०० जरिवाना फैसला सुनाईएपश्चात फरार अपराधी वीरेन्द्रनगर नगरपालिका ७ सुर्खेतका कवि कालुङलाई प्रहरीले पक्राउ गरेलगत्तै कोरोना सम्बन्धी आरटी पीसीआर परीक्षण गरी जिल्ला अदालत सुर्खेतमा बिहीबार प्रहरीले बुझाएको छ ।