तातोपानी ७ र ८ का जेष्ठ नागरिकलाई सम्मान स्वरुप कपडा वितरण

जुम्ला ः तातोपानी गाउपालिकाले जेष्ठ नागरिकलाई कपडा बितरण गरेको छ ।जन्तासंग उपाध्यक्ष कार्यक्रमम मार्फत उनीहरुको जिवनयापनमा सहजता ल्याउनका लागी ज्याकेट र सुइटर बितरण गरिएको हो ।उमेर ढल्कदै गरेका जेष्ठ नागरिकलाई हिमाली जिल्लामा सधैभरी न्यानोको आवश्यकता बढि हुने गरेकाले यस्तो कर्याक्रम राखीएको तातोपानी गाउँपालिकाका उपाध्यक्ष रेवती रावलले बताइन । उनका अनुसार जुम्लाको सदरमुकाम देखी टाढा रहेको तातोपानी सात र आठका जेष्ठ नागरिकलाई कपडा वितरण गरेको छ ।

त्यस्तै तातोपानी आठका ६८ वर्ष भन्दा माथीका ३ सय जेष्ठ नागरिकलाई ज्याकेट र सुइटर बितारण गरिएको तातोपानी जुम्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी मुकेश कुमार केशरीले बताए । उनका अनुसार जिउँदो इतिहासका रुपमा रहेका जेष्ठनागरिकहरुलाई सम्मान स्वरुप कपडा लगाई दिइ स्थानीय सरकार रहेको अनुभूति दिलाउने कार्य राम्रो हो ।

त्यस्तै तातोपानी गाउँपालिकाका अध्यक्ष नन्द प्रसाद चौलागाईले निर्वाचित भएर आएको पहिलो बर्ष रहेको बताउदै आगामी बर्षहरुमा पनि यि र यस्ता कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिने बताए । उनका अनुसार स्थानीय सरकारले नागरिकहरुको मनोभावना बुझेर गाउँपालिकाले काम गर्ने छ ।

 

 

 

सम्बन्धित समाचार